Pētniecība
Ceļā uz labāku sabiedrības veselību

Platformas mērķis ir ne vien izglītot sievietes par nozīmīgām ar veselību saistītām tēmām, bet arī nodrošināt tiltu starp pētniecības pasauli un sabiedrību. Aizpildot testu, Tu palīdzi mums apkopot sabiedrības veselības tendences, kas ļauj pētniekiem identificēt jaunas pētījumu tēmas. Platforma arī sadarbojas ar valsts un pašvaldību iestādēm, sniedzot lēmumu pieņēmējiem iespēju pieņemt datos balstītus lēmumus.

Ar Tavu palīdzību mēs kopā varam dot pienesumu zinātniskiem atklājumiem un netieši iesaistīties veselības politikas lēmumu pieņemšanā. Paldies, ka neesi vienaldzīga!
  Ko nozīmē Tava iesaiste?

  Šeit esam apkopojuši pāris svarīgākās atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar Tavu dalību izglītojošajos testos un datu apkopošanu. Ja vēlies uzzināt vēl vairāk, sazinies ar mums caur kontaktu formu.
   Kā Tu vari sniegt pienesumu pētniecībai un sabiedrības veselībai?
   Aizpildot kādu no platformas bezmaksas izzinošajiem testiem, Tu pētniekiem sniegsi iespēju apkopotā veidā izdarīt secinājumus par Latvijas sabiedrības veselības tendencēm un zināšanām, kas ļaus noteikt galvenos problēmjautājumus tālākajām darbībām. Platforma sadarbojas ne vien ar pētnieku komandām visā pasaulē, bet arī Latvijas valsts un pašvaldību iestādēm, kuras ar platformas palīdzību var veidot tālredzīgākus ar veselības veicināšanu saistītus plānus, balstot savus lēmums reālos datos.

   Visus datus izmantosim tikai apkoptā veidā, lai izdarītu secinājumus par Latvijas sabiedrības veselību un turpmāk, balstoties uz šo informāciju, varētu veikt tālākus un konkrētākus pētījumu projektus. Ja vēlēsimies izmantot Tavus datus tālākiem pētījumu projektiem, tad ar Tevi iepriekš sazināsimies un aicināsim dot savu piekrišanu vai papildu pienesumu
     Kādēļ Tev ir jāreģistrējas?
     Reģistrējoties Tu varēsi vērot savus pašizmeklēšanās un testu rezultātus dinamikā, kā arī Tavu kontaktu iesniegšana Tev dos iespēju tikt uzaicinātai piedalīties jaunu un jau konkrētāku pētījumu projektos nākotnē. Dalība šajos projektos sniegs Tev iespēju personīgi ietekmēt sabiedrības veselību un to, ko mēs par to zinām, sniedzot labumu sev un sabiedrībai.

     Atgādinām, ka gadījumos, kad vēlēsimies izmantot Tavus datus turpmākiem pētījumu projektiem, ar Tevi iepriekš sazināsimies un aicināsim dot savu piekrišanu vai papildu pienesumu.
     Vai Tavi dati ir drošībā?
     Piekrītot dalīties ar savu informāciju, Tu vari būt pārliecināta, ka Tavus datus pētnieki saņems un apstrādās tikai anonīmi, un šī informācija tiks efektīvi izmantota sabiedrības veselības izzināšanas un uzlabošanas nolūkiem. Platforma apstrādā datus, kas ir nepieciešami Tavas individuālās situācijas izvērtēšanai, krūts vēža agrīno simptomu apkopošanai un testu rezultātu saņemšanai, tikai un vienīgi pēc Tavas piekrišanas saņemšanas un balstoties uz Eiropā un pasaulē pieņemtiem datu apstrādes noteikumiem un vadlīnijām. Lai Tu justos drošāk, mēs esam nodrošinājuši iespēju sazināties ar mums gadījumos, kad Tev ir bažas un Tu vēlies zināt vairāk par savu datu izmantošanu. Kā arī, ja kādu apsvērumu dēļ vēlies atsaukt piekrišanu Tavu datu apstrādei, to vienmēr vari brīvi izdarīt, ielogojoties platformā un dodoties uz sava profila sadaļu.